Uus kujundus

Ilus ja atraktiivne uus kujundus loob lisaväärtust mistahes kodulehele või esindustrükisele. On suur vahe, kas tekst ja pildid lihtsalt asuvad sisumaterjalis või nad on sinna paigutatud mõeldes nii endale kui ka kliendile, kes seda näeb ja märkab.

Uus kujundus kodulehele

Kujundus on kodulehe üks tähtsamaid osi (sisu ja mootori kõrval). Värvide ja elementide kaudu tuleb külastajale edasi anda neid väärtusi, mis on ettevõttele olulised.

Paljud kodulehed on loodud hulk aastaid tagasi ja kiiruga – ettevõtet kannustas eelkõige soov olla veebis olemas. Kuid kodulehe välimusele ja sisule pöörati vähe tähelepanu ja ilma korraliku kujunduseta kodulehte ei tasu reklaamida.

Alati ei ole tarvis ümber teha kogu kodulehte, vahel piisab vaid kujunduse muutmisest. Sel juhul tasub jätta tehniline külg (optimeerimine) hilisemaks.

Uus kujundus esindusmaterjalidele

Juhul, kui on soov koostada uus kujundus näiteks aastaraamatule või uudiskiri paberile kanda, siis on vaja arvestada koheselt paljude kriteeriumitega, et tagada kvaliteetne ja soovitud tulemus. Kujunduse loomisel ja piltide paigutamisel võiks mõelda juba varakult, et millist trükimaterjali ja trükitehnikat eelistada. Uue kujunduse loomise ja lõpptoote vahele mahub palju erinevaid etappe ning seepärast on mõistlik siinkohal usaldada asjatundjaid.

Erinevad esindusmaterjalid, mida kujundame:

 

Saada meile küsimus või hinnapäring

E-mail *

Teema

Päringu sisu *